Sisäkor i Valitse
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Valmistettu ruostumattomasta teräksestä (materiaalinro 1.4301) ja Rilsan-pinnoitetuilla kahvoilla.
Sopii
Ultraäänipesuri nro 082000 koko 6 ja nro 082003 koko 6, huuhtelukone nro 082004 koko M, L ja XL.
Malli
Ruostumatonta terästä (materiaalinro 1.4301) ja Rilsan-pinnoitetut kahvat.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sisäkori |
|---|---|
| Sisäkorin pituus | 255 mm |
| Sisäkorin leveys | 115 mm |
| Panossisäkorin tilavuus | 6 l |
| Korotuskorin korkeus | 75 mm |
| Maksimikantavuus | 5 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0821016 |
|---|---|
| EAN | 4250004100046 |