Sisäkor i Valitse
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ruostumattomasta teräksestä (materiaalinro 1.4301) ja Rilsan-pinnoitetuilla kahvoilla.
Sopii
Ultraäänipesuriin nro 082000, koko 90.
Malli
Ruostumatonta terästä (materiaalinro 1.4301) ja Rilsan-pinnoitetut kahvat.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sisäkori |
|---|---|
| Sisäkorin pituus | 545 mm |
| Sisäkorin leveys | 460 mm |
| Panossisäkorin tilavuus | 90 l |
| Korotuskorin korkeus | 190 mm |
| Maksimikantavuus | 30 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 082101 |
|---|---|
| EAN | 4250004100121 |