Sisäkor i Valitse
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Valmistettu ruostumattomasta teräksestä (materiaalinro 1.4301) ja Rilsan-pinnoitetuilla kahvoilla.
Sopii
Ultraäänipesuri nro 082000 koko 30 ja nro 082003 koko 30, huuhtelukone nro 082004 koko XL, kuivauskone nro 082005 koko 30.
Malli
Ruostumatonta terästä (materiaalinro 1.4301) ja Rilsan-pinnoitetut kahvat.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sisäkori |
|---|---|
| Sisäkorin pituus | 455 mm |
| Sisäkorin leveys | 250 mm |
| Panossisäkorin tilavuus | 30 l |
| Korotuskorin korkeus | 110 mm |
| Maksimikantavuus | 10 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08210130 |
|---|---|
| EAN | 4250004100107 |