Sisäkor i Valitse
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ruostumatonta terästä (materiaalinro 1.4301) ja Rilsan-pinnoitetuilla kahvoilla.
Sopii
Ultraäänipesuriin nro 082000 koko 3 ja nro 082003 koko 3, huuhtelukoneeseen nro 082004 koko S, kuivauskoneeseen nro 082005 koko 3.
Malli
Ruostumatonta terästä (materiaalinro 1.4301) ja Rilsan-pinnoitetut kahvat.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sisäkori |
|---|---|
| Sisäkorin pituus | 195 mm |
| Sisäkorin leveys | 105 mm |
| Panossisäkorin tilavuus | 3 l |
| Korotuskorin korkeus | 50 mm |
| Maksimikantavuus | 1 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0821013 |
|---|---|
| EAN | 4250004100022 |