Sisäkor i Valitse
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ruostumatonta terästä (materiaalinro 1.4301) ja Rilsan-pinnoitetut kahvat.
Sopii
Ultraäänipesuri nro 082000 koko 12 ja nro 082003 koko 12, huuhtelukone nro 082004 koko L ja XL, kuivauskone nro 082005 koko 12.
Malli
Ruostumatonta terästä (materiaalinro 1.4301) ja Rilsan-pinnoitetut kahvat.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sisäkori |
|---|---|
| Sisäkorin pituus | 250 mm |
| Sisäkorin leveys | 190 mm |
| Panossisäkorin tilavuus | 12 l |
| Korotuskorin korkeus | 110 mm |
| Maksimikantavuus | 7 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08210112 |
|---|---|
| EAN | 4250004100077 |