Sisämittalaite urille ja pistourille
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Sisämittalaite urien ja pistourien mittaamiseen jopa 5 mm:n urasyvyyteen saakka.
ON-laajennusmittalaite kiinteällä käyttöalueella. Kiilamittauskärki kovametallia.
Huomautus
Mittausalueeseen 530 mm asti saatavana pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Kalibrointi | Hinta pyynnöstä |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sisäpuolinen tarkkuusmittakello |
| Mittausalue | 12 - 18 mm |
| Sisäänvientihalkaisija | 12 mm |
| Pienin pistoleveys | 1.2 mm |
| Suurin laajenemismatka | 6 mm |
| Suurin mittaussyvyys | 60 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 435175 |
|---|---|
| EAN | 2050001055712 |