Paksuusmittari
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Paksuusmittari paininvivulla. Tukeva, maalattu runko. Karkaistut ja hiotut mittapinnat.
Tekniset tiedot
| Mittaustekniikka | analoginen |
|---|---|
| Kalibrointi | C6 |
| Tuotetyyppi | Paksuuden pikamittari |
| Normi | Pajastandardi |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Mittausalue | 0–30 mm |
| Lukema | 0.1 mm |
| Mittapoikkeama MPE (mitta-alue) | 0,05 mm |
| Mittaustasot − ⌀ | 10 mm |
| Kapasiteetti | 50 mm |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 438280 |
|---|---|
| EAN | 4031452200041 |