Paksuuden pikamittari 0–12 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin pieni ja helppokäyttöinen instrumentti kapasitiivisella mittausjärjestelmällä. Karkaistut, hiotut ja läpätyt teräksiset mittapinnat.
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 081560 koko 357.
Tekniset tiedot
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
|---|---|
| Kalibrointi | C6 |
| Tuotetyyppi | Paksuuden pikamittari |
| Normi | Konepajastandardi |
| Pakkaus | Vankka kotelo |
| Mittausalue | 0 - 12 mm |
| Lukema | 0.01 mm |
| Mittaustasot − ⌀ | 5 mm |
| Kapasiteetti | 20 mm |
| Virheraja | 0.02 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 357 |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Pakkaus | Vankka kotelo |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4382510-12 |
|---|---|
| EAN | 4946368727332 |