Paksuuden pikamittari 0–10 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Paksuuden pikamittalaite nostovivulla (mittausvoima käyttäjästä riippumaton). Kevytrakenteinen, maalattu runko. Karkaistut ja hiotut mittapinnat.
Läpättävät mittapinnat.
Tekniset tiedot
| Mittaustekniikka | analoginen |
|---|---|
| Kalibrointi | C6 |
| Tuotetyyppi | Paksuuden pikamittari |
| Normi | Verstasnormi |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Mittausalue | 0–10 mm |
| Lukema | 0.01 mm |
| Mittaustasot − ⌀ | 10 mm |
| Virheraja | 0,02 mm |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4382100-10 |
|---|---|
| EAN | 4045197204356 |