Digitaalinen pikapaksuusmittari 0–12,5 mm 0–12,5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toteutus
Digitaalinen pikapaksuusmittari nostopainikkeella (mittausvoima käyttäjästä riippumaton), kevyt runko, lakattu. Karkaistut ja hiotut mittapinnat.
Tiedot voidaan siirtää RS 232- tai USB-liitännän kautta tiedonsiirtokaapelilla (ei sisälly toimitukseen).
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 081560, tyyppi CR2032.
Tekniset tiedot
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
|---|---|
| Datalähtö | USB-liitäntä; RS232C-liitäntä; USB-liitäntä; RS232C-liitäntä; USB-liitäntä; RS232C-liitäntä |
| Mittausalue | 0–12,5 mm |
| Lukema | 0.001 mm |
| Mittaustasot − ⌀ | 10 mm |
| Kapasiteetti | 50 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
| Mittapoikkeama e mpe (mittausalue) | 0,004 mm |
| Akkutyyppi | Nappiparisto |
| Datalähtö | USB-liitäntä; RS232C-liitäntä; USB-liitäntä; RS232C-liitäntä; USB-liitäntä; RS232C-liitäntä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4381910-12,5 |
|---|---|
| EAN | 4031452200546 |