Digitaalinen paksuusmittari 0–25 mm 0-25 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Digitaalinen paksuusmittari nostonapilla (mittausvoima riippumaton käyttäjästä), kevyt runko, maalattu. Karkaistut ja hiotut mittauspinnat.
Tiedonsiirto RS 232:n tai USB:n kautta tiedonsiirtokaapelilla (ei sisälly) mahdollinen.
Toimitussisältö
Sisältää 1 pariston nro 081560, tyyppi CR2032.
Tekniset tiedot
| Datalähtö | USB-liitäntä; RS232C-liitäntä; USB-liitäntä; RS232C-liitäntä; USB-liitäntä; RS232C-liitäntä |
|---|---|
| Mittausalue | 0 - 25 mm |
| Lukema | 0.01 mm |
| Mittaustasot − ⌀ | 10 mm |
| Kapasiteetti | 200 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mittapoikkeama e mpe (mittausalue) | 0,02 mm |
| Akkutyyppi | Nappiparisto |
| Datalähtö | USB-liitäntä; RS232C-liitäntä; USB-liitäntä; RS232C-liitäntä; USB-liitäntä; RS232C-liitäntä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4381920-25 |
|---|---|
| EAN | 4031452200461 |