Työntömitta
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Häikäisemätön mattakromattu noniusasteikko. Karkaistut ja hiotut mittapinnat.
Pitkät mittaleuat suurten työkappaleiden ja työkappaleen halkaisijan mittaamiseen. Hienosäätö. Viistetyt ja pyöristetyt leukakärjet sisämittauksiin.
Hienosäädöllä.
Tekniset tiedot
| Materiaali | INOX |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Verstasliukujarrumitta |
| Mittaustekniikka | analoginen |
| Kaikki osat | Karkaistu |
| Hienosäätö | kyllä |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
| Varren pituus | 150 mm |
| Kalibrointi | A1 |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,1 mm |
| Mittausalue | 0 - 500 mm |
| Sisämitan vaste − ⌀ | 20 mm |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
| Normi | ISO 13385 |
| Mittapinnan tyyppi | Karkaistu |
| Virheraja | 0.07 mm |
| Paino | 1.9 kg |
| Lukema | 0.05 mm |
| Lukuosien malli | mattakromattu |
| Lukema | 0.05 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 415186 |
|---|---|
| EAN | 4045197479839 |