Työntömitta
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Mattakromatut, häikäisemättömät lukupinnat, joissa on terävä, hiilenmusta asteikko. Limitetyt mittapinnat. Viistetyt ja pyöristetyt leuan kärjet sisämittausta varten.
Tekniset tiedot
| Materiaali | INOX |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Verstasliukuvaaka |
| Mittaustekniikka | analoginen |
| Kaikki osat | Karkaistu |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Varren pituus | 90 mm |
| Kalibrointi | A1 |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,08 mm |
| Mittausalue | 0 - 300 mm |
| Sisämitan vaste − ⌀ | 10 mm |
| Asteikkojako | 1/20 mm |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Normi | ISO 13385 |
| Virheraja | 0.05 mm |
| Lukema | 0.05 mm |
| Lukuosien malli | mattakromattu |
| Lukema | 0.05 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 415184 |
|---|---|
| EAN | 4045197479822 |