Kevytverstasliukuva mitta
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Verstasliukuva mitta kevyessä mallissa. Parallaksiton luenta ja korkein kontrasti valkoisen asteikon ansiosta mustalla pinnalla. Optimaaliset ohjaus- ja liukuominaisuudet sisäpuolen kaksinkertaisten liukukiskojen ansiosta. Vaihdettavat mittaleuat ruostumattomasta, karkaistusta teräksestä, tarkkuushiotut.
Erikoislisävarusteet
Mittaleuka 125 mm, 150 mm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Verstastyöntömitta |
|---|---|
| Mittaustekniikka | analoginen |
| Kaikki osat | Karkaistu |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Varren pituus | 90 mm |
| Kalibrointi | A1 |
| Mittausalue | 0 - 900 mm |
| Sisämitan vaste − ⌀ | 10 mm |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
| Normi | Verstasstandardi |
| Virheraja | 0,11 mm |
| Nonie | 1/20 |
| Paino | 0,8 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 412770 |
|---|---|
| EAN | 4067263118985 |