Digitaalinen työntömitta mittakärjillä 300 mm 300 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Suora luenta suuren ja selkeän digitaalisen näytön kautta.
Tukeva metallirunko.
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 081560 tyyppiä LR44.
Tekniset tiedot
| Materiaali | INOX |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Verstasliukuleuka |
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
| Kaikki osat | Karkaistu |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Varren pituus | 90 mm |
| Kalibrointi | A1 |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,04 mm |
| Mittausalue | 0 - 300 mm |
| Sisämitan vaste − ⌀ | 10 mm |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Normi | ISO 13385 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Virheraja | 0.04 mm |
| Lukema | 0.01 mm |
| Lukema | 0.0005 tuuma |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 LR44 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G415611300 |
|---|---|
| EAN | 4045197301444 |