Digitaalinen verstaantyöntömitta mittakärjillä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Mittaustulos näytetään helposti luettavin numeroin. Leukapaksuus 3,5 mm.
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 081560 koko 357.
Erikoistarvikkeet
Datakaapeli nro 497080 ja 497100.
Tekniset tiedot
| Materiaali | INOX |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Verstas työntömitta |
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
| Kaikki osat | Karkaistu |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Mittausarvomuisti | nolla-asennon kertaluonteinen asetus |
| Datalähtö | USB-liitäntä; Digimatic-liitäntä |
| Varren pituus | 150 mm |
| Kalibrointi | A1 |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,07 mm |
| Mittausalue | 0–1000 mm |
| Sisämitan vaste − ⌀ | 20 mm |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Normi | ISO 13385 |
| Virheraja | 0.08 mm |
| Lukema | 0.01 mm |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 357 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 415350 |
|---|---|
| EAN | 4946368124872 |