Digitaalinen hiilikuitutyöntömitta
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Mittaustulos näytetään helposti luettavin numeroin.
Syöttöliukusäätimellä vakio mittausvoimaa varten. Erittäin kevyet. Tavoitearvo voidaan esivalita (Preset), vaihto sisä- ja ulkomittauksen välillä (Offset).
Toimitussisältö
Sis. 1 pariston nro 081560, koko 357.
Erikoislisävarusteet
Datakaapeli nro 497085.
Toiminto
IP66: Suojaus voimakasta vesisuihkua ja tilapäistä upotusta vastaan sekä suoja pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis), sekä täydellinen kosketussuoja.
Rakenne
Mittaustulos näytetään helposti luettavina numeroina.
Käyttökelkalla vakio mittausvoimaa varten. Erittäin kevyet. Nimellisarvo voidaan esiasettaa (Preset), vaihto sisä- ja ulkomittauksen välillä (Offset).
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 081560 koko 357.
Erikoislisävaruste
Datakaapeli nro 497085.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Verstas työntömitta |
|---|---|
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
| Pakkaus | Vankka kotelo |
| Mittausarvomuisti | nolla-asennon kertaluonteinen asetus |
| Datalähtö | USB-liitäntä; Digimatic-liitäntä |
| Varren pituus | 100 mm |
| Kalibrointi | A1 |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,04 mm |
| Mittausalue | 0 - 600 mm |
| Sisämitan vaste − ⌀ | 20 mm |
| Pakkaus | Vankka kotelo |
| Normi | ISO 13385 |
| Virheraja | 0,05 mm |
| Paino | 0,67 kg |
| Lukema | 0,01 mm |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 357 |
| Akkutyyppi | SR44 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 415400 |
|---|---|
| EAN | 4946368582993 |