Digitaalinen ABS-työntömitta IP67 työpajakäyttöön, leuka-/vakiomittapinnoilla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Mittaustulos esitetään helposti luettavina numeroina. Leukojen paksuus 3,5 mm.
Toimitussisältö
Sisältää 1 pariston nro 081560, koko 357.
Erikoislisävarusteet
Datakaapeli nro 497085.
Toiminto
IP67: Suojaus tilapäistä upotusta veteen vastaan ja suojaus pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Malli
Mittaustulos näytetään helposti luettavin numeroin. Leukojen paksuus 3,5 mm.
Toimitussisältö
Sisältää 1 pariston nro 081560 koko 357.
Erikoislisävarusteet
Datakaapeli nro 497085.
Tekniset tiedot
| Materiaali | Jaloteräs, INOX |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Verstaantyöntömitta |
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
| Kaikki osat | Karkaistu |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Mittausarvomuisti | nolla-asennon kertaluonteinen asetus |
| Datalähtö | USB-liitäntä; USB-liitäntä |
| Varren pituus | 90 mm |
| Kalibrointi | A1 |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,04 mm |
| Mittausalue | 0–300 mm |
| Sisämitan vaste − ⌀ | 10 mm |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Normi | ISO 13385 |
| Virheraja | 0.04 mm |
| Lukema | 0.01 mm |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 357 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 415355 |
|---|---|
| EAN | 4946368846316 |