Vasenkätinen työntömitta 150 mm 150 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Häikäisemättömät, mattakromatut lukemaosat.
Lukitusruuvi ylhäällä.
Hienojaettu, selkeäasteikkoinen mitta-asteikko.
Ohuthuuliset mittapinnat.
vasenkätisille
Toimitussisältö
Sis. kierretabeli nro 412180 työntömitan taustapuolelle.
Huomautus
Oikeakätisten versio löytyy numeron 410200 koossa 150.
Rakenne
Heijastamaton mattakromattu lukuosa.
Lukitusruuvi ylhäällä.
Hienojakoinen, kontrastikas asteikko.
Hienohuuliset mittapinnat.
vasenkätisille
Toimitussisältö
Sis. kierretabeli nro 412180 työntömitan taustapuolelle.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | Yleistyöntömitta |
| Pakkaus | Kotelo |
| Lukitus | Lukitusruuvi ylhäällä |
| Kierretaulukko | Työntömittataulukko |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Normi | ISO 13385 |
| Kalibrointi | A1 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Varren pituus | 40 mm |
| Syvyysmitta | kulmilla 3,7 × 1,3 |
| Kalibrointi | A1 |
| Lukema | 0,05 mm |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,05 mm |
| Normi | ISO 13385 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Mittausalue | 0–150 mm |
| Lukema | 0.05 mm |
| Asteikkojako | 1/128 tuuma |
| Pakkaus | Kotelo |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G410405150 |
|---|---|
| EAN | 4045197217677 |