Työntömitta nonius 1/50, pyöreä syvyysmitta 150 mm 150 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Häikäisemättömät mattakromatut asteikkopinnat.
Lukitusruuvi ylhäällä.
Toimitussisältö
Sis. kierretaulukon nro 412180 työntömitan taustapuolelle.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | analoginen |
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | Yleistyöntömitta |
| Pakkaus | Kotelo |
| Lukitus | Lukitusruuvi ylhäällä |
| Kierretaulukko | Työntömittataulukko |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Normi | ISO 13385 |
| Kalibrointi | A1 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuumaa |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Varren pituus | 40 mm |
| Syvyysmitta | ⌀ 1,6 |
| Kalibrointi | A1 |
| Lukema | 0.02 mm |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,04 mm |
| Normi | ISO 13385 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuumaa |
| Mittausalue | 0–150 mm |
| Asteikkojako | 1/50 mm |
| Lukema | 0.02 mm |
| Asteikkojako | 1/1000 tuuma |
| Pakkaus | Kotelo |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G410205150 |
|---|---|
| EAN | 4045197202949 |