Työntömitta nonius 1/50
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Häikäisemättömät, mattakromatut asteikko-osat.
Hienojakoinen, kontrastikas asteikko.
Ohuthuulet mittapinnat.
Lukitusruuvi ylhäällä.
Ilman tuumajakoa.
Ohuthuulet mittapinnat.
Erikoistarvikkeet
Kierretako nro 412180 työntömitan takapuolelle.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | analoginen |
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | Yleismallinen työntömitta |
| Pakkaus | Kotelo |
| Lukitus | Lukitusruuvi ylhäällä |
| Kierretaulukko | Työntömittataulukko |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Normi | ISO 13385 |
| Kalibrointi | A1 |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Varren pituus | 64 mm |
| Syvyysmitta | tasainen |
| Kalibrointi | A1 |
| Lukema | 0.02 mm |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,04 mm |
| Normi | ISO 13385 |
| Virheraja | 0,05 mm |
| Mittausalue | 0 - 300 mm |
| Asteikkojako | 1/50 mm |
| Lukema | 0.02 mm |
| Pakkaus | Kotelo |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 410251 |
|---|---|
| EAN | 4059192001605 |