TESA-CAL IP67 150 RD TESA-CAL IP67 150 SQ
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tesa technology
- Tuotenumero
- TE00530140
- Varastotilanne
Tuotekuvaus
Digitaalinen työntömitta TESA-CAL IP67 pyöreällä syvyysmitalla, mittausalue: 150 mmRakenne:Suuri, kontrastikas näyttö 11 mm numerokorkeudella. Yli 12 000 tunnin käyttöaika; siirtyminen valmiustilaan 10 minuutin jälkeen ja automaattinen virrankatkaisu 2 tunnin jälkeen. ABS-mittaustila. Ympäriinsä suoja nesteitä vastaan.Toiminto:IP67: suoja tilapäistä upotusta veteen vastaan ja suoja pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuojaus.Käyttötiedot:Ulko-, sisä-, porras- ja syvyysmittaukseen.Toimitussisältö:Sisältää 1 pariston nro 081560, tyyppi CR2032.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Yleismittausliukamitta |
|---|---|
| Lukema | 0,01 mm |
| Syvyysmitta | med hörn 3,7 × 1,3 |
| Energiansyöttö | Batteridriven |
| Virheraja | 0,03 mm |
| IP-suojausluokka | IP 67 |
| Mittausalue | 0 - 150 mm |
| Mittaustekniikka | Digital |
| Normi | ISO 13385 |
| Vaihdettava näyttö | mm/tum |
| Asteikon arvo | 40 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TE00530140 |
|---|---|
| EAN | 4;05919E+12 |
| Valmistajan tuotenumero | 530140 |