Leukamitta 150/01
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tesa technology
- Tuotenumero
- G412415150/01
- Varastotilanne
- 34kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Mattakromattu asteikko. Iskusuoja sekä suojattu hammastanko. Tarkkuusmittakello, jossa kääntyvä kellotaulu lukitusruuvilla.
Erittäin kapea syvyysmitta.
Erikoislisävarusteet
Kierret taulukko nro 412180 työntömitan taustapuolelle.
Rakenne
Lukema 1 mm:n arvoina kiskosta ja 1/100 mm pyöröasteikolta.
Rakenne
Mattakromattu asteikko. Iskusuoja ja suojattu hammastanko. Tarkkuuskello, jossa käännettävä kellotaulu lukitusruuvilla.
Erityisen kapea syvyysmitta.
Erikoislisävaruste
Kierret taulukko nro 412180 työntömitan taustapuolelle.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | analoginen |
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | Leukamitta |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Normi | DIN 862 |
| Kalibrointi | A1 |
| Varren pituus | 40 mm |
| Syvyysmitta | tasainen |
| Kalibrointi | A1 |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,03 mm |
| Normi | DIN 862 |
| Virheraja | 0.03 mm |
| Mittausalue | 0 - 150 mm |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Ristiterien pituus | 13 mm |
| Osoittimen kierroksina | 1 mm |
| Asteikon luenta (pyöreä asteikko) | 0.01 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G412415150/01 |
|---|---|
| EAN | 7630041105414 |