Digitaalinen työntömitta vasenkätisille 150 mm 150 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Suuri, korkeakontrastinen digitaalinen näyttö. Mittauspinnat ovat hienohuuliset.
Muovikotelo, vasenkätisille.
Toimitussisältö
Sisältää pariston nro 081560, tyyppi LR44.
Huomautus
Oikeakätisille tarkoitettu versio löytyy numerolla 412821, koko 150.
Rakenne
Suuri, kontrastikas digitaalinäyttö. Mittauspinnat ovat hienokärkiset.
Muovikotelolla, vasenkätisille.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | Yleismallinen työntömitta |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Normi | ISO 13385 |
| Kalibrointi | A1 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuumaa |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Varren pituus | 40 mm |
| Syvyysmitta | kulmilla 3,7 × 1,3 |
| Kalibrointi | A1 |
| Lukema | 0,01 mm |
| Lukema | 0.0005 tuuma |
| Mittausalue | 0 - 150 mm |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,03 mm |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 LR44 |
| Normi | ISO 13385 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuumaa |
| Virheraja | 0,03 mm |
| Kotelon materiaali | muovi |
| Sopii vasenkätisille | kyllä |
| Mittausalue | 0 - 150 mm |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G412812150 |
|---|---|
| EAN | 4045197422828 |