Digitaalinen työntömitta MarCal mittakärjellä i-wi
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Suora luenta suurelta ja selkeältä digitaalinäytöltä. Hienohuulisilla mittauspinnoilla. REFERENCE-mittausjärjestelmä tallentaa ja säilyttää asetetun nollakohdan myös uudelleenkäynnistyksen jälkeen. Lukitustoiminto estää mittausvirheet tahattoman näppäinpainalluksen vuoksi.
Toimitussisältö
Sisältää 1 pariston nro 081560, tyyppi CR2032.
Erikoisvarusteet
Datakaapeli nro 498940a.
i-wi-radiovastaanotin nro 498912Toiminto
IP65: Suojaus kaikista suunnista tulevalta vesisuihkulta ja suojaus pölyn tunkeutumiselta (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuoja.
Malli
Suora lukema suuren ja selkeän digitaalinäytön kautta. Ohuthuulet mittapinnat. REFERENCE-mittausjärjestelmä tallentaa ja säilyttää asetetun nollakohdan myös uudelleenkäynnistyksen jälkeen. Lock-toiminto estää mittausvirheet, jotka johtuvat vahingossa tapahtuvasta käyttöpainikkeiden painamisesta.
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 081560, tyyppi CR2032.
Lisävarusteet
Datakaapeli nro 498940.
i-wi-radiovastaanotin nro 498912
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | Verstas työntömitta |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Datalähtö | MAHR i-wi -radiojärjestelmä |
| Mittausarvomuisti | MAHR Reference-Lock -järjestelmä |
| Normi | Konepajanormi |
| Kalibrointi | A1 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Varren pituus | 150 mm |
| Kalibrointi | A1 |
| Lukema | 0.01 mm |
| Lukema | 0.0005 tuuma |
| Mittausarvomuisti | MAHR Reference-Lock -järjestelmä |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
| Normi | Konepajanormi |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Virheraja | 0,05 mm |
| Langaton käyttö | Valmistajan ohjelmisto |
| Mittausalue | 0–750 mm |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Sisämitan vaste − ⌀ | 20 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 415321 |
|---|---|
| EAN | 4059192062118 |