Digitaalinen työntömitta IP67 pyöreällä syvyysmitalla 150 mm 150 mm
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Suuri, kontrastikas digitaalinen näyttö. Mittauspinnat ovat hienohiotut. Työntömitta on veden- ja pölynkestävä. Kun työntömittaa ei ole käytetty 2 tuntiin, se kytkeytyy pois päältä automaattisen virrankatkaisun kautta. Iskunkestävä muovikotelo.
Toimitussisältö
Sisältää pariston nro 081560, tyyppi CR2032.
Toiminto
IP67: Suojaus tilapäistä veteen upotusta vastaan ja suojaus pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Rakenne
Suuri, korkeakontrastinen digitaalinäyttö. Mittapinnat ovat hienokärkiset. Työntömitta on veden- ja pölynkestävä. Kun työntömittaa ei ole käytetty 2 tuntiin, se sammuu automaattisen virrankatkaisun avulla. Iskunkestävä muovikotelo.
Toimitussisältö
Sis. paristo nro 081560 tyyppi CR2032.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
| Materiaali | Jaloteräs, INOX |
| Tuotetyyppi | Yleismallinen työntömitta |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Normi | ISO 13385 |
| Kalibrointi | A1 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Varren pituus | 40 mm |
| Syvyysmitta | ⌀ 1,6 |
| Kalibrointi | A1 |
| Lukema | 0.01 mm |
| Lukema | 0.0005 tuuma |
| Mittausalue | 0 - 150 mm |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,03 mm |
| Automaattinen poiskytkentä | kyllä |
| IP-suojausluokka | IP 67 |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
| Normi | ISO 13385 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Virheraja | 0.03 mm |
| Kotelon materiaali | muovi |
| Mittausalue | 0–150 mm |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G412749150 |
|---|---|
| EAN | 4062406101213 |