Digitaalinen työntömitta IP67 150 mm
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Suuri, selkeäkontrastinen digitaalinäyttö. Mittauspinnat ovat hienokärkiset. Työntömitta on veden- ja pölynkestävä. Kun työntömittaa ei ole käytetty 2 tuntiin, se kytkeytyy pois päältä automaattisammutuksen kautta. Iskunkestävä muovikotelo.
Toimitussisältö
Sisältää pariston nro 081560, tyyppi CR2032.
Rakenne (mainosteksti)
Helppolukuinen, selkeäkontrastinen digitaalinäyttö. Työntömitta on veden, leikkuunesteiden, öljyn ja pölyn kestävä. Mittauspinnat ovat hienokärkiset.
Toiminto
IP67: Suojaus tilapäistä upotusta veteen vastaan ja suojaus pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuoja.
Rakenne
Suuri, selkeä digitaalinen näyttö. Mittapinnat ovat hienoviistetyt. Työntömitta kestää vettä ja pölyä. Kun työntömittaa ei ole käytetty 2 tuntiin, se kytkeytyy pois päältä automaattisen virrankatkaisun kautta. Iskunkestävä muovikotelo.
Toimitussisältö
Sis. paristo nro 081560, tyyppi CR2032.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | Yleismallinen työntömitta |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Normi | ISO 13385 |
| Kalibrointi | A1 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Varren pituus | 40 mm |
| Syvyysmitta | kulmilla 3,7 × 1,3 |
| Kalibrointi | A1 |
| Lukema | 0.01 mm |
| Lukema | 0.0005 tuuma |
| Mittausalue | 0 - 150 mm |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,03 mm |
| Automaattinen poiskytkentä | kyllä |
| IP-suojausluokka | IP 67 |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
| Normi | ISO 13385 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Virheraja | 0.03 mm |
| Kotelon materiaali | muovi |
| Mittausalue | 0–150 mm |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G412751150 |
|---|---|
| EAN | 4045197347411 |