Digitaalinen työntömitta IP67 i-wi:llä, pyöreä syvyysmitta 150 mm 150 mm
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin suuri LCD-näyttö, numerokorkeus 11 mm. Integroitu langaton i-wi-dataliitäntä. Kestää pölyä ja kosteutta. REFERENCE-mittausjärjestelmä tallentaa ja säilyttää asetetun nolla-asennon myös uudelleenkäynnistyksen jälkeen. Lock-toiminto estää mittausvirheet, jotka johtuvat käyttö painikkeiden tahattomasta painamisesta. Käyttöaika noin 3 vuotta.
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 081560, tyyppi CR2032.
Lisävarusteet
i-wi-radiovastaanotin nro 498912.
Toiminta
IP67: Suoja tilapäistä veteen upotusta vastaan ja suoja pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuoja.
Malli
Erittäin suuri LCD-näyttö, numerokorkeus 11 mm. Integroitu i-wi-langaton dataliitäntä. Pölyä ja kosteutta kestävä. REFERENCE-mittausjärjestelmä tallentaa ja säilyttää asetetun nollakohdan myös uudelleenkäynnistyksen jälkeen. Lock-toiminto estää mittausvirheet, jotka johtuvat käyttöpainikkeiden tahattomasta painalluksesta. Käyttöaika noin 3 vuotta.
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 081560, tyyppi CR2032.
Erikoistarvikkeet
i-wi-radiovastaanotin nro 498912.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | Yleismallinen työntömitta |
| Pakkaus | Stabil box |
| Datalähtö | MAHR i-wi -radiojärjestelmä |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Mittausarvomuisti | MAHR Reference-Lock -järjestelmä |
| Normi | ISO 13385 |
| Kalibrointi | A1 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Varren pituus | 40 mm |
| Käyttöaika | noin 3 vuotta |
| Syvyysmitta | ⌀ 1,6 |
| Kalibrointi | A1 |
| Lukema | 0.01 mm |
| Lukema | 0.0005 tuuma |
| Mittausalue | 0 - 150 mm |
| Mittausarvomuisti | MAHR Reference-Lock -järjestelmä |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,03 mm |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
| Normi | ISO 13385 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Virheraja | 0.03 mm |
| LCD-näytön numerokorkeus | 11 mm |
| Langaton käyttö | Valmistajan ohjelmisto |
| Mittausalue | 0–150 mm |
| Pakkaus | Stabil box |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G412736150 |
|---|---|
| EAN | 4059192002466 |