Digitaalinen työntömitta IP67 i-wi
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin suuri LCD-näyttö, numerokorkeus 11 mm. Integroitu langaton dataliitäntä i-wi. Kestää pölyä ja kosteutta. REFERENCE-mittausjärjestelmä tallentaa ja säilyttää asetetun nolla-asennon myös uudelleenkäynnistyksen jälkeen. Lukitustoiminto estää mittausvirheet, jotka johtuvat vahingossa tapahtuvasta käyttöpainikkeiden painamisesta. Käyttöaika noin 3 vuotta.
Toimitussisältö
Sisältää 1 pariston nro 081560, tyyppi CR2032.
Erikoislisävarusteet
i-wi-radiovastaanotin nro 498912.
Toiminto
IP67: Suojaus tilapäistä veteen upottamista vastaan ja suojaus pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Malli
Erittäin suuri LCD-näyttö, numerokorkeus 11 mm. Integroitu langaton i-wi-datatiedonsiirtoliitäntä. Pölyä ja kosteutta kestävä. REFERENCE-mittausjärjestelmä tallentaa ja säilyttää asetetun nollakohdan myös uudelleenkäynnistyksen jälkeen. Lukitustoiminto estää mittausvirheitä, jotka johtuvat hallintapainikkeiden tahattomasta painamisesta. Käyttöaika noin 3 vuotta.
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 081560, tyyppi CR2032.
Erikoisvarusteet
i-wi-radiovastaanotin nro 498912.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | Yleismallinen työntömitta |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Datalähtö | MAHR i-wi -radiojärjestelmä |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Mittausarvomuisti | MAHR Reference-Lock -järjestelmä |
| Normi | ISO 13385 |
| Kalibrointi | A1 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Varren pituus | 50 mm |
| Käyttöaika | noin 3 vuotta |
| Syvyysmitta | kulmilla 3,7 × 1,3 |
| Kalibrointi | A1 |
| Lukema | 0,01 mm |
| Lukema | 0.0005 tuuma |
| Mittausalue | 0 - 200 mm |
| Mittausarvomuisti | MAHR Reference-Lock -järjestelmä |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,03 mm |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
| Normi | ISO 13385 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Virheraja | 0,03 mm |
| LCD-näytön numerokorkeus | 11 mm |
| Langaton käyttö | Valmistajan ohjelmisto |
| Mittausalue | 0–200 mm |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 412738 |
|---|---|
| EAN | 4059192002503 |