Syvyysmitta
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Mattakromattu mittakisko ja nonius. Säädettävä nonius. Korkeakontrastinen asteikkojako.
Hienohuuliset mittaus- ja vastinpinnat. Lisäsiltojen (nro 418744) avulla voidaan saavuttaa myös suurempia siltapituuksia.
Erikoistarvikkeet
Lisäsillat nro 418744 (180–320 mm).
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | analoginen |
| Kalibrointi | A1 |
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | Syvyysmitta |
| Normi | ISO 13385 |
| Pakkaus | Kotelo |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,05 mm |
| Mittausalue | 0–200 mm |
| Noniuksen pituus | 39 mm |
| Olakkeen pituus | 100 mm |
| Mittakiskon poikkileikkaus | 11×4 mm |
| Asteikkojako | 1/20 mm |
| Pakkaus | Kotelo |
| Kalibrointi | A1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 418300 |
|---|---|
| EAN | 4045197203649 |