Syvyysmitta
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Mittakisko ja nonius selkeästi kaiverretulla asteikolla. Hienohiottut mittapinnat. Mattakromattu nonius.
Toimitussisältö
alkaen koosta 500 laatikossa.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | analoginen |
| Kalibrointi | A1 |
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | Syvyysmitta |
| Normi | ISO 13385 |
| Pakkaus | kotelo |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,05 mm |
| Mittausalue | 0 - 200 mm |
| Noniuksen pituus | 39 mm |
| Mittausuloke a | 5 mm |
| Olakkeen pituus | 100 mm |
| Mittakiskon poikkileikkaus | 8×3 mm |
| Mittauloke b | 7 mm |
| Asteikkojako | 1/20 mm |
| Pakkaus | kotelo |
| Kalibrointi | A1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 418000 |
|---|---|
| EAN | 4045197203588 |