Syvyysmitta kaksoiskoukulla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Mattakromattu mittakisko ja nonius, selvästi kaiverrettu asteikko. Hienohiotut mittapinnat.
Käyttötiedot
Yleiskäyttöinen syvyyksien, etäisyyksien, upotusten ja urien mittaukseen − erityisesti rei’issä. Huomioi mitta a.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | analoginen |
| Kalibrointi | A2 |
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | Syvyysmitta |
| Normi | ISO 13385 |
| Pakkaus | Kotelo |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,05 mm |
| Mittausalue | 0–200 mm |
| Noniuksen pituus | 39 mm |
| Olakkeen pituus | 100 mm |
| Mittakiskon poikkileikkaus | 10×3 mm |
| Asteikkojako | 1/20 mm |
| Pakkaus | Kotelo |
| Kalibrointi | A2 |
| Koukkumitta a | 23 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 418520 |
|---|---|
| EAN | 4045197203731 |