Syvyysmitta koukulla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Mattakromattu nonius. Mittakisko ja nonius selkeästi kaiverretulla asteikolla. Ohut, kulmaan taivutettu mittakisko, asteikko molemmilla puolilla. Kääntämällä mittakiskon saadaan myös normaali syvyysmitta. Hienohiottu mittapinnat.
Toimitussisältö
koko 500 laatikossa.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | analoginen |
| Kalibrointi | A2 |
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | Syvyysmitta |
| Normi | ISO 13385 |
| Pakkaus | Kotelo |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,08 mm |
| Mittausalue | 0–300 mm |
| Noniuksen pituus | 39 mm |
| Olakkeen pituus | 150 mm |
| Mittakiskon poikkileikkaus | 12×4 mm |
| Asteikkojako | 1/20 mm |
| Pakkaus | Kotelo |
| Kalibrointi | A2 |
| Koukkumitta b | 10 mm |
| Koukkumitta a | 28 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 418500 |
|---|---|
| EAN | 4045197203700 |