Digitaalinen syvyysmitta TWIN CAL IP 67
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Suuri 11 mm:n digitaalinen näyttö, kotelointiluokka IP 67, ”Soft touch” -suojakansi, 12000a0tunnin käyttöaika, siirtyminen valmiustilaan 10aminuutin kuluttua ja automaattinen virrankatkaisu 2 tunnin kuluttua, TLC-TWIN-liitäntä, 4 mm leveä, siirretty mittauspinta.
Käyttötiedot
Yleiskäyttöinen syvyysmittaukseen, porareikiin, leveyden- ja etäisyydenmittaukseen.
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 08a01560, tyyppi CR2032.
Erikoistarvikkeet
Datakaapeli nro 498918, langaton nro 498921, koko BT.
Toiminto
IP67: Suojaus tilapäistä upotusta vastaan veteen ja suoja pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Rakenne
Suuri 11 mm:n digitaalinen näyttö, kotelointiluokka IP67, ”Soft touch” -suojakuori, 12a0000 tunnin käyttöaika, siirtyminen valmiustilaan 10 minuutin jälkeen ja automaattinen virrankatkaisu 2 tunnin jälkeen, TLC-TWIN-liitäntä, 4 mm leveä, siirretty mittauspinta.
Käyttötiedot
Yleiskäyttöinen syvyysmittauksiin, porareikiin, leveyden- ja etäisyydenmittauksiin.
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 08a1560, tyyppi CR2032.
Lisävarusteet
Datakaapeli nro 498918, langaton nro 498921, koko BT.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
| Kalibrointi | A1 |
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | Syvyysmitta |
| Normi | ISO 13385 |
| Mittausarvomuisti | nolla-asennon kertanollaus |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,03 mm |
| Mittausalue | 0 - 300 mm |
| Olakkeen pituus | 150 mm |
| Mittakiskon poikkileikkaus | 15×4 mm |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
| LCD-näytön numerokorkeus | 11 mm |
| Käyttöaika | 12000 h |
| Kalibrointi | A1 |
| Vaihdettava näyttö | 0.0005 tuuma |
| Vaihdettava näyttö | 0.01 mm |
| Datalähtö | USB-liitäntä; Digimatic-liitäntä; TESA Link Connector TLC |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
| Virheraja | 0,03 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 418695 |
|---|---|
| EAN | 7630041106503 |