Digitaalinen syvyysmitta datalähdöllä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Mittaustulos näytetään helposti luettavalla näytöllä. Mittauspinnat ovat hienohiotut.
Toimitussisältö
Sisältää 1 pariston nro 081560, koko 357.
Erikoistarvikkeet
Lisäsillat nro 418744.
Datakaapeli nro 497080 ja 497100.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
| Kalibrointi | A1 |
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | Syvyysmitta |
| Normi | ISO 13385 |
| Mittausarvomuisti | nollakohdan kertatallennus |
| Pakkaus | Kotelo |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,07 mm |
| Mittausalue | 0 - 1000 mm |
| Olakkeen pituus | 250 mm |
| Mittakiskon poikkileikkaus | 20×6 mm |
| Pakkaus | Kotelo |
| Kalibrointi | A1 |
| Datalähtö | USB-liitäntä; Digimatic-liitäntä |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 357 |
| Virheraja | 0,07 mm |
| Lukema | 0.01 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 418710 |
|---|---|
| EAN | 4946368377094 |