Digitaalinen syvyysmitta IP 67 datalähdöllä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Mittaustulos näytetään helposti luettavalla näytöllä. Mittapinnat ovat hienohiottuja.
Toimitussisältö
Sisältää 1 pariston nro 081560 koko 357.
Erikoislisävarusteet
Lisäsillat nro 418744.
Datakaapeli nro 497085.
Toiminto
IP67: Suojaus tilapäiseltä upotukselta veteen ja suojaus pölyn tunkeutumiselta (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Rakenne
Mittaustulos näytetään helppolukuisella näytöllä. Mittauspinnat ovat hienolapatut.
Toimitussisältö
Sisältää 1 pariston nro 081560, tyyppi 357.
Erikoistarvikkeet
Lisäsillat nro 418744.
Datakaapeli nro 497085.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
| Kalibrointi | A1 |
| Materiaali | Jaloteräs, INOX |
| Tuotetyyppi | Syvyysmitta |
| Normi | ISO 13385 |
| Mittausarvomuisti | nolla-asennon kertaluonteinen asetus |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,02 mm |
| Mittausalue | 0 mm |
| Olakkeen pituus | 100 mm |
| Mittakiskon poikkileikkaus | 16×3,5 mm |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Kalibrointi | A1 |
| Datalähtö | USB-liitäntä; Digimatic-liitäntä |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 357 |
| Virheraja | 0,03 mm |
| Lukema | 0.01 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 418713 |
|---|---|
| EAN | 4946368727141 |