Digitaalinen syvyysmitta IP67, dataulostulolla
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin suuri, helppolukuinen ja kontrastikas LCD-näyttö. Numerokorkeus 8 mm. Preset-toiminnolla (mitan esiasetus). Työntömitta kestää vettä, jäähdytysnesteitä, öljyä ja pölyä.
Toimitussisältö
Sis. paristo nro 081560, koko CR2032.
Erikoisvarusteet
Datakaapeli nro 498948, koko USB2. Mittausilta.
Toiminto
IP67: Suojaus tilapäistä veteen upottamista vastaan ja suoja pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Rakenne
Erittäin suuri, helppolukuinen ja kontrastikas LCD-näyttö. Numerokorkeus 8 mm. Preset-toiminto (mitta-arvon esiasetus). Työntömitta kestää vettä, jäähdytysnesteitä, öljyä ja pölyä.
Toimitussisältö
Sis. paristo nro 081560, koko CR2032.
Erikoistarvikkeet
Datakaapeli nro 498948, koko USB2. Mittasilta.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
| Kalibrointi | A1 |
| Materiaali | Jaloteräs, INOX |
| Tuotetyyppi | Syvyysmitta |
| Normi | Konepajanormi |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Mittausalue | 0 - 200 mm |
| Olakkeen pituus | 100 mm |
| Mittakiskon poikkileikkaus | 12×4 mm |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| LCD-näytön numerokorkeus | 8 mm |
| Kalibrointi | A1 |
| IP-suojausluokka | IP 67 |
| Datalähtö | RS232C-liitäntä; USB-liitäntä |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
| Virheraja | 0,02 mm |
| Lukema | 0.01 mm |
| Lukema | 0.0005 tuuma |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 418746 |
|---|---|
| EAN | 2050001949691 |