Digitaalinen syvyystyöntömitta HCT Bluetooth®-toiminnolla
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Mittaustulos näkyy helppolukuisessa näytössä. Mittauspinnat ovat hienoläpityt.
Bluetooth® 5.0. Yhteensopiva valinnaisen Hoffmann Group Connected Tools (HCT) -mobiilisovelluksen kanssa. Saatavilla maksutta Androidille ja iOS:lle sekä HCT Windows -sovelluksena. Voidaan käyttää myös HID:n (Human Interface Device) kautta.
Toimitussisältö
Sisältää 1 pariston nro 081560, tyyppi CR2032.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Digitaalinen työntömitta sisä-/ulkomittaukseen.
- Teollisuus- ja yksityiskäyttöön.
- Käytä vain teknisten tietojen mukaisesti.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Vältä tärinää, nykiviä liikkeitä, ravistelua ja iskuja.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
- Älä altista lamppua voimakkaalle kuumuudelle, suoralle auringonvalolle tai avotulelle.
- Avaa kotelo vain paristokannen kohdalta pariston vaihtoa varten.
- Älä tee omatoimisia muutostöitä.
Rakenne
Mittaustulos näytetään helppolukuisessa näytössä. Mittapinnat ovat hienolaputettuja.
Bluetooth® 5.0. Yhteensopiva valinnaisen Hoffmann Group Connected Tools (HCT) -mobiilisovelluksen kanssa. Saatavilla maksutta Androidille ja iOS:lle sekä HCT Windows -sovellus. Voidaan käyttää myös HID:n (Human Interface Device) kautta.
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 081560, tyyppi CR2032.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
| Kalibrointi | A1 |
| Materiaali | Jaloteräs, INOX |
| Tuotetyyppi | Syvyysmitta |
| Normi | ISO 13385 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,04 mm |
| Mittausalue | 0–300 mm |
| Olakkeen pituus | 100 mm |
| Mittakiskon poikkileikkaus | 16×4 mm |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
| Kalibrointi | A1 |
| Vaihdettava näyttö | 0.0005 tuuma |
| Vaihdettava näyttö | 0.01 mm |
| Datalähtö | Bluetooth®-liitäntä |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
| DMC/SGTIN-koodi saatavilla | kyllä |
| Langaton käyttö | HID (Human Interface Device); HCT-mobiilisovellus Android; HCT Windows -sovellus |
| Akkutyyppi | Nappiparisto |
| Sarja | HCT |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 418743 |
|---|---|
| EAN | 4062406629489 |