Digitaalinen syvyysmitta AOS, dataulostulolla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Mittaustulos näkyy helppolukuisella näytöllä. Mittapinnat ovat hienohiottuja.
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 081560, koko 357.
Erikoisvarusteet
Datakaapeli nro 497080 ja 497100.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
| Kalibrointi | A1 |
| Materiaali | Jaloteräs, INOX |
| Tuotetyyppi | Syvyysmitta |
| Normi | ISO 13385 |
| Pakkaus | Kotelo |
| Mittalaitteen mittausmenetelmä | sähkömagneettinen induktiomenetelmä |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,02 mm |
| Olakkeen pituus | 100 mm |
| Mittakiskon poikkileikkaus | 16×3,5 mm |
| Pakkaus | Kotelo |
| Kalibrointi | A1 |
| Datalähtö | Digimatic-liitäntä; USB-liitäntä |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 357 |
| Virheraja | 0,03 mm |
| Lukema | 0.01 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 418711 |
|---|---|
| EAN | 4946368688527 |