Yleisviistemitta
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vaihdettavilla tarkistusviivaimilla 30°, 45° ja 60° viisteille.
Käyttötiedot
Viisteiden helppoon ja tarkkaan mittatarkastukseen.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | analoginen |
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | Viisteen siirtymämitat |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Normi | Konepajanormi |
| Kalibrointi | Hinta pyynnöstä |
| Kalibrointi | Hinta pyynnöstä |
| Lukema | 0.1 mm |
| Virheraja | 0.1 mm |
| Normi | Konepajanormi |
| Lukema | 0.1 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G417904 |
|---|---|
| EAN | 4045197422729 |