Digitaalinen yleistyöntömitta Multimar i-wi
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vaihdettavat mittavarret, anturilisäkkeet ja pysäytinelementit (lisävaruste). Numeronäyttö on aina luettavissa käyttäjän puolelta. Käyttöaluetta voidaan laajentaa kääntämällä. Tasainen painonjakauma pienissä mitoissa, koska molempia mittavarsipidikkeitä voidaan siirtää kiskolla. Liukusäädin ja kisko ruostumattomia ja karkaistuja.
Lisävarusteet
Mittavarret nro 428101, syvyysrajoitin nro 428111, mittakiinnikkeet nro 428141, mittalisäkkeet nro 428120; 428130; 428160; 428170.
i-wi-radiovastaanotin nro 498912.
Toiminto
IP65: Suojaus huuhteluvedeltä kaikista suunnista ja suojaus pölyn tunkeutumiselta (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Rakenne
Vaihdettavat mittausvarret, anturilisäosat ja pysäytinelementit (lisävarusteet). Numeronäyttö on aina luettavissa käyttäjän puolelta. Käyttöaluetta voidaan laajentaa kääntämällä. Tasainen painonjakauma pienillä mitoilla, koska molempia mittausvarsien pitimiä voidaan siirtää kiskolla. Liukusäädin ja kisko ruostumattomia ja karkaistuja.
Erikoisvarusteet
Mittausvarret nro 428101, syvyysvaste nro 428111, mittauskiinnikkeet nro 428141, mittauslisäosat nro 428120; 428130; 428160; 428170.
i-wi-radiovastaanotin nro 498912.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | Yleismallinen työntömitta |
| Pakkaus | Vankka kotelo |
| Datalähtö | MAHR i-wi -radiojärjestelmä |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Normi | Konepajastandardi |
| Kalibrointi | Hinta pyynnöstä |
| Mittausarvomuisti | MAHR Reference-Lock -järjestelmä |
| Kalibrointi | Hinta pyynnöstä |
| Lukema | 0,01 mm |
| Lukema | 0.0005 tuuma |
| Mittausarvomuisti | MAHR Reference-Lock -järjestelmä |
| Virheraja | 0,04 mm |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Normi | Konepajastandardi |
| Mittausalue | 0 mm |
| Langaton käyttö | Valmistajan ohjelmisto |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 415548 |
|---|---|
| EAN | 4059192062040 |