Ura-työntömitta
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttöarvot
Sisäuran ⌀:n mittaamiseen.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | analoginen |
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | Ura-työntömitta |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Normi | Konepajastandardi |
| Kalibrointi | A1 |
| Kalibrointi | A1 |
| Lukema | 0,05 mm |
| Virheraja | 0,1 mm |
| Normi | Konepajastandardi |
| Mittausalue | 10–160 mm |
| Asteikkojako | 1/20 mm |
| Mittauloke b | 3 mm |
| Mittausuloke a | 1.1 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 417900 |
|---|---|
| EAN | 4045197203557 |