Digitaalinen urasyvyysmitta
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Digitaalinen syvyysmitta upotusten, urien, reikien ja porrastusten mittaamiseen. Painoa säästävä teräsrakenne vahvistetulla alumiiniprofiililla, oksidoiduilla pinnoilla. Optimaaliset ohjaus- ja liukuominaisuudet sisäpuolen kaksinkertaisten liukukiskojen ansiosta. Erilaisia mittakärkiä (M2,5) voidaan ruuvata mittatankoon.
Teräsvahvistettu alumiiniprofiili, oksidoitu pinta. Kaksinkertaiset liukukiskot. Vaihdettavat mittakärjet (M2,5).
Käyttötiedot
Upotusten, urien, reikien ja porrastusten mittaus.
Toimitussisältö
Mittakärki teräspallolla, lautasadapteri nro 434900 koko 11, mittasilta 150 mm ja 350 mm, paristo nro 081560 koko LR44.
Erikoistarvikkeet
Mittasilta nro 418757 koko 550, koko 750 ja koko 900.
Huomautus
Mittasillat 550 mm, 750 mm ja 900 mm pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Uran syvyys-työntömitta |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Normi | Pajastandardi |
| Kalibrointi | A1 |
| Testauspöytäkirja | Valmistajan testauspöytäkirja |
| Kalibrointi | A1 |
| Virheraja | 0,03 mm |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 LR44 |
| Normi | Verstasstandardi |
| Mittausalue | 0 - 200 mm |
| Mittatangon ⌀ | 4 mm |
| Levymäisen mittakärjen ⌀ | 10 mm |
| Mittakiskon poikkileikkaus | 23,5 × 9 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 418755 |
|---|---|
| EAN | 4045197640567 |