Digitaalinen urasyvyysmitta IP 67, i-wi
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Uurteiden, urien, syvennysten, olakkeiden jne. mittaamiseen.
Erittäin suuri LCD-näyttö, numerokorkeus 11 mm. Integroitu langaton i-wi-tiedonsiirtoliitäntä.
Toimitussisältö
1 paristo nro 081560, tyyppi CR2032.
Erikoislisävarusteet
Datakaapeli nro 498940.
i-wi-radiovastaanotin nro 498912.
Rakenne
Mittakisko kaksoiskoukulla. Molemmat vastepinnat samassa tasossa.
Toiminto
IP67: Suojaus tilapäistä upotusta vastaan veteen ja suojaus pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Rakenne
Lovien, urien, syvennysten, olakkeiden jne. mittaamiseen.
Erittäin suuri LCD-näyttö, numerokorkeus 11 mm. Integroitu langaton i-wi-dataliitäntä.
Toimitussisältö
1 paristo nro 081560, tyyppi CR2032.
Erikoistarvikkeet
Datakaapeli nro 498940.
i-wi-radiovastaanotin nro 498912.
Tekniset tiedot
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
|---|---|
| Materiaali | Jaloteräs, INOX |
| Tuotetyyppi | Uramittaus työntömitta |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
| Datalähtö | Digimatic-liitäntä; RS232C-liitäntä; USB-liitäntä; MAHR i-wi -radiojärjestelmä |
| Vaihdettava näyttö | 0,01 mm |
| Normi | ISO 13385 |
| Kalibrointi | A1 |
| Mittausarvomuisti | MAHR Reference-Lock -järjestelmä |
| Kalibrointi | A2 |
| Mittausarvomuisti | MAHR Reference-Lock -järjestelmä |
| Virheraja | 0,03 mm |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
| Normi | ISO 13385 |
| Mittausalue | 0–200 mm |
| Mittakiskon poikkileikkaus | 11,5 × 3,6 mm |
| Langaton käyttö | Valmistajan ohjelmisto |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,03 mm |
| Vaihdettava näyttö | 0.0005 tuuma |
| Vaihdettava näyttö | 0.01 mm |
| Olakkeen pituus | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 418754 |
|---|---|
| EAN | 4059192057329 |