Digitaalinen työntömitta akseliuralla ja pyöreällä syvyysmittalaitteella 150 mm 150 mm
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin suuri LCD-näyttö, numerokorkeus 11 mm. Integroitu langaton i-wi-datatiedonsiirtoliitäntä. Kestää pölyä ja kosteutta. REFERENCE-mittajärjestelmä tallentaa ja säilyttää asetetun nollakohdan myös uudelleenkäynnistyksen jälkeen. Lukitustoiminto ehkäisee mittausvirheitä estämällä tahattomat painallukset käyttönäppäimissä. Käyttöaika noin 3 vuotta.
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 081560, tyyppi CR2032.
Erikoisvarusteet
i-wi-radiovastaanotin nro 498912.
Toiminto
IP67: suoja tilapäistä veteen upotusta vastaan ja suoja pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Rakenne
Erittäin suuri LCD-näyttö, numerokorkeus 11 mm. Integroitu langaton tiedonsiirtoliitäntä i-wi. Pölyn- ja kosteudenkestävä. REFERENCE-mittausjärjestelmä tallentaa ja säilyttää asetetun nollakohdan myös uudelleenkäynnistyksen jälkeen. Lock-toiminto estää mittausvirheet käyttöpainikkeiden tahattoman painamisen vuoksi. Käyttöaika noin 3 vuotta.
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 081560, tyyppi CR2032.
Lisävaruste
i-wi-radiovastaanotin nro 498912.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
| Materiaali | Jaloteräs, INOX |
| Tuotetyyppi | Yleismallinen työntömitta |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Datalähtö | MAHR i-wi -radiojärjestelmä |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Normi | Työpajastandardi |
| Kalibrointi | A1 |
| Mittausarvomuisti | MAHR Reference-Lock -järjestelmä |
| Varren pituus | 40 mm |
| Syvyysmitta | ⌀ 1,6 |
| Kalibrointi | A1 |
| Lukema | 0.01 mm |
| Lukema | 0.0005 tuuma |
| Mittausarvomuisti | MAHR Reference-Lock -järjestelmä |
| Virheraja | 0.03 mm |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
| Normi | Työpajastandardi |
| Mittausalue | 150 mm |
| Langaton käyttö | Valmistajan ohjelmisto |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G412772150 |
|---|---|
| EAN | 4059192057183 |