Hitsausliitostulkki liukukappaleella, ruostumaton teräs
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Mittausalue 20 mm, jaotus 0,1 mm. Liukukappale kiristysruuvilla. Ruostumaton teräs.
Käyttötiedot
Tasa- ja pienahitsien mittaamiseen.
Tekniset tiedot
| Tulkkien lukumäärä | 1 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hitsisaumamittari |
| Materiaali | Jaloteräs, INOX |
| Lukema | 0.1 mm |
| Mittausalue | 0–20 mm |
| Käyttöarvot | pienahitsisaumat ja päittäishitsisaumat |
| Mittausalue | 0–20 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G477600 |
|---|---|
| EAN | 4045197207401 |