Kulmamitta 90°, kolmion muotoinen, tarkkuus 00 400x250 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Materiaali ja tarkkuus, ks. nro 430400. Koosta 600 × 400 mm alkaen painonkevennysrei’illä, joita voidaan käyttää myös kuljetukseen ja käsittelyyn. Molemmat kapeat 90°:n kulmapinnat on timanttihienohiottu DIN 876/00:n mukaisesti.
Suorakulmaisuus DIN 875:n mukaan.
Käyttötiedot
90°-kulmien tarkastukseen vaaka- ja pystytasossa.
Toimitussisältö
Sis. kuljetuspakkauksen.
Huomautus
Huomaa, että toimituskulut lisätään. Kulmamitta jopa 2 000 mm pituuteen pyynnöstä. Puulaatikko tai Flight Case lisähintaan pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Mittauslevy |
|---|---|
| Normi | DIN 875; DIN 876/00 |
| Testauspöytäkirja | Valmistajan tarkastuspöytäkirja |
| Kohtisuoruus | 0.003 mm |
| Paino | 10 kg |
| Paksuus | 50 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G431850400X250 |
|---|---|
| EAN | 2050001042835 |