Kulmanormaali 90°, neliömäinen muoto, tarkkuus 0
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Materiaali, tarkkuus ja lisävarusteet, ks. nro 430300; 430400. Neljä kapeaa 90°:n kulmapintaa ympäriinsä on timanttihienohiottu DIN 876:n mukaisesti. Suorakulmaisuus DIN 875:n mukaan.
Käyttötiedot
90°-kulmien tarkastukseen vaaka- ja pystytasossa.
Huomautus
Toimituskustannus lisätään. Neliömäinen kulmanormaali pituuteen 1 000 mm asti saatavana pyynnöstä. Suorakulmainen kulmanormaali pituuteen 2 000 mm asti saatavana pyynnöstä.
Puulaatikko tai Flight Case lisähintaan pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Mittalevy |
|---|---|
| Testauspöytäkirja | Valmistajan tarkastuspöytäkirja |
| Kohtisuoruus | 0,008 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Pituus | 500 mm |
| Paino | 38 kg |
| Paksuus | 70 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 431860 |
|---|---|
| EAN | 2050001042743 |