Vastinkulma, tarkkuus 2 100x70 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Tarkkuus
DIN 875 / 2 – kulmatoleranssi esim. koolle 100×70 = 0,030 mm.
Rakenne
Hiotut tasopinnat ja reunat. Hiotut tarkastuspinnat.
Käyttötiedot
Tarkkoihin töihin yleisissä konepajoissa.
Tekniset tiedot
| Tarkkuus | 2 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Asettumiskulma |
| Normi | DIN 875 |
| Kohtisuoruus | 0.12 mm |
| Sankapoikkileikkaus | 20×5 mm |
| Kohtisuoruus | 0.03 mm |
| Varren pituus | 100×70 mm |
| Kalibrointi | F1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G452600100X70 |
|---|---|
| EAN | 4045197205773 |