Ruostumaton teräskulma, tarkkuus 1 150x100 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Tarkkuus
DIN 875 / 1 − kulmatoleranssi esim. koolle 100×70 = 0,015 mm.
Rakenne
Tarkkuushiotut korkeat reunat ja tasosivut. Hienohiout mittauspinnat. Ruostumattomasta teräksestä valmistettu kulma, täysin karkaistu ja jännityksistä vapaa.
Käyttötiedot
Tarkastuksiin ja tarkkuustöihin.
Rakenne
Toimitetaan muovilaatikossa.
Tarkkuus
DIN 875 / 1 − kulmatoleranssi esim. koolle 100×70 = 0,015 mm.
Rakenne
Tarkkuushiotut korkeat reunat ja tasopinnat. Hienohiottu tarkastuspinnat. Ruostumattomasta teräksestä valmistettu kulma, kauttaaltaan karkaistu ja jännityksistä vapaa.
Käyttöarvot
Tarkastukseen ja tarkkuustöihin.
Tekniset tiedot
| Tarkkuus | 1 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Tasakulma |
| Normi | DIN 875 |
| Kaikki osat | Karkaistu |
| Materiaali | INOX |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
| Kalibrointi | F1 |
| Kohtisuoruus | 0.023 mm |
| Sankapoikkileikkaus | 30×6 mm |
| Kohtisuoruus | 0.018 mm |
| Varren pituus | 150×100 mm |
| Kalibrointi | F1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G451030150X100 |
|---|---|
| EAN | 4045197444103 |